Office time management (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Update
he: עדכון

en: View
he: צפיה

en: Year
he: שנה

en: Comment
he: תגובה

en: Month
he: חודש

en: January
he: ינואר

en: February
he: פברואר

en: March
he: מרץ

en: April
he: אפריל

en: May
he: מאי

en: June
he: יוני

en: July
he: יולי

en: August
he: אוגוסט

en: September
he: ספטמבר

en: October
he: אוקטובר

en: November
he: נובמבר

en: Duration
he: משך

en: About
he: אודות
