Office time management (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (22 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Cancel
id: Batal

en: Edit
id: Sunting

en: Search
id: Pencarian

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Update
id: Perbarui

en: View
id: Lihat

en: Year
id: Tahun

en: Comment
id: Komentar

en: Month
id: Bulan

en: January
id: Januari

en: February
id: Februari

en: March
id: Maret

en: May
id: Mei

en: June
id: Juni

en: July
id: Juli

en: August
id: Agustus

en: October
id: Oktober

en: November
id: Nopember

en: Duration
id: Durasi

en: About
id: Tentang
