Office time management (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (24 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Cancel
is: Hætta við

en: Edit
is: Breyta

en: Search
is: Leit

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Update
is: Uppfæra

en: View
is: Skoða

en: Year
is: Ár

en: Comment
is: Ummæli

en: Month
is: Mánuður

en: January
is: janúar

en: February
is: febrúar

en: March
is: mars

en: April
is: apríl

en: May
is: maí

en: June
is: júní

en: July
is: júlí

en: August
is: ágúst

en: September
is: september

en: October
is: október

en: November
is: nóvember

en: About
is: Um
