Office time management (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Update
kk: Жанарту

en: View
kk: Қарау

en: Comment
kk: Пікір

en: January
kk: Қантар

en: May
kk: Мамыр
