Office time management (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: Search
nl: Zoeken

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Update
nl: Bijwerken

en: View
nl: Weergeven

en: Year
nl: Jaar

en: Comment
nl: Reactie

en: Month
nl: Maand

en: January
nl: januari

en: February
nl: februari

en: March
nl: maart

en: April
nl: april

en: May
nl: mei

en: June
nl: juni

en: July
nl: juli

en: August
nl: augustus

en: September
nl: september

en: October
nl: oktober

en: November
nl: november

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: About
nl: Over

en: Employee
nl: Werknemer
