Office time management (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Cancel
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Search
os: Агуырд

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Update
os: Сног кæн

en: View
os: Фенд
