Office time management (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ
