Office time management (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (26 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Edit
ru: Редактировать

en: Search
ru: Поиск

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Update
ru: Обновить

en: View
ru: Просмотр

en: Year
ru: Год

en: Comment
ru: Комментарий

en: Month
ru: Месяц

en: January
ru: января

en: February
ru: февраля

en: March
ru: марта

en: April
ru: апреля

en: May
ru: Май

en: June
ru: июня

en: July
ru: июля

en: August
ru: августа

en: September
ru: сентября

en: October
ru: октября

en: November
ru: ноября

en: Duration
ru: Продолжительность

en: About
ru: Информация

en: Are you sure you want to delete this item?
ru: Вы уверены, что хотите удалить это?
