Office time management (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (24 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: Search
sv: Sök

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Update
sv: Uppdatera

en: View
sv: Visa

en: Year
sv: År

en: Comment
sv: Kommentar

en: Month
sv: Månad

en: January
sv: januari

en: February
sv: februari

en: March
sv: mars

en: April
sv: april

en: May
sv: maj

en: June
sv: juni

en: July
sv: juli

en: August
sv: augusti

en: September
sv: september

en: October
sv: oktober

en: November
sv: november

en: Duration
sv: Varaktighet

en: About
sv: Om
