Office time management (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (22 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Update
ug: يڭىلاش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Year
ug: يىل

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Month
ug: ئاي

en: January
ug: يانۋار

en: February
ug: فېۋرال

en: March
ug: مارت

en: April
ug: ئاپرېل

en: May
ug: ماي

en: June
ug: ئىيۇن

en: July
ug: ئىيۇل

en: August
ug: ئاۋغۇست

en: September
ug: سېنتەبىر

en: October
ug: ئۆكتەبىر

en: November
ug: نويابىر

en: About
ug: ھەققىدە
