Office time management (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (28 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Edit
uk: Редагувати

en: Search
uk: Пошук

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Update
uk: Оновити

en: View
uk: Перегляд

en: Year
uk: Рік

en: Comment
uk: Коментар

en: Month
uk: Місяць

en: January
uk: січня

en: February
uk: лютого

en: March
uk: березня

en: April
uk: квітня

en: May
uk: тра

en: June
uk: червня

en: July
uk: липня

en: August
uk: серпня

en: September
uk: вересня

en: October
uk: жовтня

en: November
uk: листопада

en: Duration
uk: Тривалість

en: About
uk: Про модуль

en: Employee Name
uk: Ім'я робітника

en: Employee
uk: Співробітник

en: Are you sure you want to delete this item?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити цю позицію?
