Office time management (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Update
ar: تحديث

en: View
ar: عرض

en: Year
ar: السنة

en: Comment
ar: التعليق

en: Month
ar: بالشهر

en: January
ar: يناير

en: February
ar: فبراير

en: March
ar: مارس

en: April
ar: أبريل

en: May
ar: مايو

en: June
ar: يونيو

en: July
ar: يوليو

en: August
ar: أغسطس

en: September
ar: سبتمبر

en: October
ar: أكتوبر

en: November
ar: نوفمبر

en: Duration
ar: المدة الزمنية

en: About
ar: حول
