Office time management (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (26 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Search
bo: འཚོལ

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Year
bo: ལོ

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: January
bo: ཟླ་དང་པོ

en: February
bo: ཟླ་གཉིས་པ

en: March
bo: ཟླ་གསུམ་པ

en: April
bo: ཟླ་བཞི་བ

en: May
bo: ཟླ་༥་བ

en: June
bo: ཟླ་དྲུག་པ

en: July
bo: ཟླ་བདུན་པ

en: August
bo: ཟླ་བརྒྱད་པ

en: September
bo: ཟླ་དགུ་བ

en: October
bo: ཟླ་བཅུ་བ

en: November
bo: ཟླ་བཅུ་གཅིག་པ

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Are you sure you want to delete this item?
bo: ལས་གཞི་འདི་སུབ་པ་གཏན་འཁེལ་ཡིན་ནམ།
