Office time management (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: Search
da: Søg

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Update
da: Opdatér

en: View
da: Vis

en: Year
da: År

en: Comment
da: Kommentar

en: Month
da: Måned

en: January
da: Januar

en: February
da: Februar

en: March
da: Marts

en: May
da: maj

en: June
da: Juni

en: July
da: Juli

en: October
da: Oktober

en: Duration
da: Varighed

en: About
da: Om
