Office time management (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (22 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Submit
de: Absenden

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Search
de: Suche

en: This action cannot be undone.
de: Diese Aktion kann nicht rückgängig gemacht werden.

en: Update
de: Aktualisieren

en: View
de: Ansicht

en: Year
de: Jahr

en: Comment
de: Kommentar

en: Month
de: Monat

en: January
de: Januar

en: February
de: Februar

en: March
de: März

en: May
de: Mai

en: June
de: Juni

en: July
de: Juli

en: October
de: Oktober

en: Duration
de: Dauer

en: About
de: Über

en: Employee Name
de: Name des Mitarbeiter

en: Employee
de: Mitarbeiter
