Office time management (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (25 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Update
el: Ενημέρωση

en: View
el: Προβολή

en: Year
el: Έτος

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Month
el: Μήνας

en: January
el: Ιανουάριος

en: February
el: Φεβρουάριος

en: March
el: Μάρτιος

en: April
el: Απρίλιος

en: May
el: Μάιος

en: June
el: Ιούνιος

en: July
el: Ιούλιος

en: August
el: Αύγουστος

en: September
el: Σεπτέμβριος

en: October
el: Οκτώβριος

en: November
el: Νοέμβριος

en: Duration
el: Διάρκεια

en: About
el: Περί
