Office time management (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (25 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Update
et: Uuenda

en: View
et: Kuva

en: Year
et: Aasta

en: Comment
et: Kommentaar

en: Month
et: Kuu

en: January
et: jaanuar

en: February
et: veebruar

en: March
et: märts

en: April
et: aprill

en: May
et: Mai

en: June
et: juuni

en: July
et: juuli

en: August
et: august

en: September
et: september

en: October
et: oktoober

en: November
et: november

en: Duration
et: Kestus

en: About
et: Programmist
