Office time management (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (25 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Cancel
fa: لغو

en: Edit
fa: ویرایش

en: Search
fa: جستجو

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: View
fa: مشاهده

en: Year
fa: سال

en: Comment
fa: دیدگاه

en: Month
fa: ماه

en: January
fa: ژانویه

en: February
fa: فوریه

en: March
fa: مارس

en: April
fa: آوریل

en: May
fa: می

en: June
fa: ژوئن

en: July
fa: ژوئیه

en: August
fa: اوت

en: September
fa: سپتامبر

en: October
fa: اکتبر

en: November
fa: نوامبر

en: Duration
fa: مدت

en: About
fa: درباره
