Office time management (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (25 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Search
fi: Etsi

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Update
fi: Päivitys

en: View
fi: Näytä

en: Year
fi: Vuosi

en: Comment
fi: Kommentti

en: Month
fi: Kuukausi

en: January
fi: Tammikuu

en: February
fi: Helmikuu

en: March
fi: Maaliskuu

en: April
fi: Huhtikuu

en: May
fi: Toukokuu

en: June
fi: Kesäkuu

en: July
fi: Heinäkuu

en: August
fi: Elokuu

en: September
fi: Syyskuu

en: October
fi: Lokakuu

en: November
fi: Marraskuu

en: Duration
fi: Kesto

en: About
fi: Tietoja
