Office time management (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (26 entries)

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: Search
fr: Rechercher

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Update
fr: Mettre à jour

en: View
fr: Voir

en: Year
fr: Année

en: Comment
fr: Commentaire

en: Month
fr: Mois

en: January
fr: janvier

en: February
fr: Février

en: March
fr: mars

en: April
fr: avril

en: May
fr: mai

en: June
fr: juin

en: July
fr: juillet

en: August
fr: août

en: September
fr: septembre

en: October
fr: octobre

en: November
fr: novembre

en: Duration
fr: Durée

en: About
fr: À propos

en: Employee
fr: Employé
