Office time management (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (24 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: Search
hr: Pretraga

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Update
hr: Osvježi

en: View
hr: Pregled

en: Year
hr: Godina

en: Comment
hr: Komentar

en: Month
hr: Mjesec

en: January
hr: siječnja

en: February
hr: veljače

en: March
hr: ožujka

en: April
hr: travnja

en: May
hr: svibnja

en: June
hr: lipnja

en: July
hr: srpnja

en: August
hr: kolovoza

en: September
hr: rujna

en: October
hr: listopada

en: November
hr: studenog

en: Duration
hr: Trajanje

en: About
hr: Opis
