Office time management (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Search
hu: Keresés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Update
hu: Frissítés

en: View
hu: Megtekintés

en: Year
hu: Év

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Month
hu: Hónap

en: January
hu: január

en: February
hu: február

en: March
hu: március

en: April
hu: április

en: May
hu: máj

en: June
hu: június

en: July
hu: július

en: August
hu: augusztus

en: September
hu: szeptember

en: October
hu: október

en: November
hu: november

en: Duration
hu: Időtartam

en: About
hu: Leírás

en: Employee
hu: Alkalmazott
