Office time management (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (25 entries)

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Cancel
it: Annulla

en: Edit
it: Modifica

en: Search
it: Cerca

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Update
it: Aggiorna

en: View
it: Visualizza

en: Year
it: Anno

en: Comment
it: Commento

en: Month
it: Mese

en: January
it: Gennaio

en: February
it: Febbraio

en: March
it: Marzo

en: April
it: Aprile

en: May
it: Mag

en: June
it: Giugno

en: July
it: Luglio

en: August
it: Agosto

en: September
it: Settembre

en: October
it: Ottobre

en: November
it: Novembre

en: Duration
it: Durata

en: About
it: Informazioni
