Office time management (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (25 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Edit
ja: 編集

en: Search
ja: 検索

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Update
ja: 更新

en: View
ja: ビュー

en: Year
ja: 年

en: Comment
ja: コメント

en: Month
ja: 月

en: January
ja: 1月

en: February
ja: 2月

en: March
ja: 3月

en: April
ja: 4月

en: May
ja: 5月

en: June
ja: 6月

en: July
ja: 7月

en: August
ja: 8月

en: September
ja: 9月

en: October
ja: 10月

en: November
ja: 11月

en: Duration
ja: 期間

en: About
ja: アバウト
