Office time management (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (22 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Update
jv: Dianyari

en: View
jv: Tampilan

en: Year
jv: Tahun

en: Comment
jv: Komèntar

en: Month
jv: Wulan

en: January
jv: Januari

en: February
jv: Pébruari

en: March
jv: Maret

en: May
jv: Mei

en: June
jv: Juni

en: July
jv: Juli

en: August
jv: Agustus

en: September
jv: Séptémber

en: October
jv: Oktober

en: November
jv: Nopémber

en: About
jv: Ngenani
