Office time management (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (22 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: Update
ka: განახლება

en: Year
ka: წელი

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Month
ka: თვე

en: January
ka: იანვარი

en: February
ka: თებერვალი

en: March
ka: მარტი

en: April
ka: აპრილი

en: May
ka: მაისი

en: June
ka: ივნისი

en: July
ka: ივლისი

en: August
ka: აგვისტო

en: September
ka: სექტემბერი

en: October
ka: ოქტომბერი

en: November
ka: ნოემბერი

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა
