Office time management (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Update
lt: Atnaujinti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Year
lt: Metai

en: Comment
lt: Komentaras

en: Month
lt: Mėnesis

en: January
lt: Sausis

en: February
lt: Vasaris

en: March
lt: Kovas

en: April
lt: Balandis

en: May
lt: Gegužė

en: June
lt: Birželis

en: July
lt: Liepa

en: August
lt: Rugpjūtis

en: September
lt: Rugsėjis

en: October
lt: Spalis

en: November
lt: Lapkritis

en: Duration
lt: Laikas

en: About
lt: Apie
