Office time management (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Update
lv: Atjaunināt

en: View
lv: Skatīt

en: Year
lv: Gads

en: Comment
lv: Komentārs

en: Month
lv: Mēnesis

en: January
lv: Janvāris

en: February
lv: Februāris

en: March
lv: Marts

en: April
lv: Aprīlis

en: May
lv: Maijs

en: June
lv: Jūnijs

en: July
lv: Jūlijs

en: August
lv: Augusts

en: September
lv: Septembris

en: October
lv: Oktobris

en: November
lv: Novembris

en: Duration
lv: Ilgums

en: About
lv: Par
