Office time management (7.x-1.0) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Search
mg: Karoka

en: Update
mg: Ovana

en: Comment
mg: Heviteny
