Office time management (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: View
mn: Харах

en: Year
mn: Жил

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Month
mn: Сар

en: May
mn: 5-р сар
