Office time management (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Update
nn: Oppdater

en: View
nn: Sjå på

en: Year
nn: År

en: Comment
nn: Kommentar

en: Month
nn: Månad

en: January
nn: Januar

en: February
nn: Februar

en: March
nn: Mars

en: May
nn: Mai

en: June
nn: Juni

en: July
nn: Juli

en: October
nn: Oktober
