Office time management (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (25 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Cancel
oc: Anullar

en: Edit
oc: Modificar

en: Search
oc: Recercar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Update
oc: Metre a jorn

en: View
oc: Veire

en: Year
oc: Annada

en: Comment
oc: Comentari

en: Month
oc: Mes

en: January
oc: Genièr

en: February
oc: Febrièr

en: March
oc: Març

en: April
oc: Abril

en: May
oc: Mai

en: June
oc: Junh

en: July
oc: Julhet

en: August
oc: Agost

en: September
oc: Setembre

en: October
oc: Octobre

en: November
oc: Novembre

en: Duration
oc: Durada

en: About
oc: A prepaus
