Office time management (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Update
pl: Aktualizuj

en: View
pl: Widok

en: Year
pl: Rok

en: Comment
pl: Komentarz

en: Month
pl: Miesiąc

en: January
pl: Styczeń

en: February
pl: Luty

en: March
pl: Marzec

en: April
pl: Kwiecień

en: May
pl: Maj

en: June
pl: Czerwiec

en: July
pl: Lipiec

en: August
pl: Sierpień

en: September
pl: Wrzesień

en: October
pl: Październik

en: November
pl: Listopad

en: Duration
pl: Czas trwania

en: About
pl: O stronie

en: Employee
pl: Pracownik
