Office time management (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (23 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: View
ps: ليد

en: Year
ps: کال

en: Comment
ps: تبصره

en: Month
ps: میاشت

en: January
ps: جنوري

en: February
ps: فبروري

en: March
ps: مارچ

en: April
ps: اپریل

en: May
ps: مې

en: June
ps: جون

en: July
ps: جولای

en: August
ps: اګست

en: September
ps: سپتمبر

en: October
ps: اکتوبر

en: November
ps: نوومبر

en: About
ps: په اړه
