Office time management (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (24 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Submit
pt: Enviar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Edit
pt: Editar

en: Search
pt: Buscar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta operação não pode ser desfeita.

en: Update
pt: Atualizar

en: View
pt: Ver

en: Year
pt: Ano

en: Comment
pt: Comentário

en: Month
pt: Mês

en: January
pt: Janeiro

en: February
pt: Fevereiro

en: March
pt: Março

en: April
pt: Abril

en: May
pt: Mai

en: June
pt: Junho

en: July
pt: Julho

en: August
pt: Agosto

en: September
pt: Setembro

en: October
pt: Outubro

en: November
pt: Novembro

en: Duration
pt: Duração

en: About
pt: Sobre
