Office time management (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (25 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: Search
ro: Căutare

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Update
ro: Actualizare

en: View
ro: Afişează

en: Year
ro: Anul

en: Comment
ro: Comentariu

en: Month
ro: Lună

en: January
ro: Ianuarie

en: February
ro: Februarie

en: March
ro: Martie

en: April
ro: Aprilie

en: May
ro: Mai

en: June
ro: Iunie

en: July
ro: Iulie

en: September
ro: Septembrie

en: October
ro: Octombrie

en: November
ro: Noiembrie

en: Duration
ro: Durată

en: About
ro: Despre

en: Update Date
ro: Actualizează dată
