Office time management (7.x-1.0) - en to se translation catalogue (19 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Update
se: Ođasmahte

en: View
se: Čájet

en: January
se: Ođđajagimánnu

en: February
se: Guovvamánnu

en: March
se: Njukčamánnu

en: April
se: Cuoŋománnu

en: May
se: Miessemánnu

en: June
se: Geassemánnu

en: July
se: Suoidnemánnu

en: August
se: Borgemánnu

en: September
se: Čákčamánnu

en: October
se: Golggotmánnu

en: November
se: Skápmamánnu

en: About
se: Birra
