Office time management (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Update
sk: Aktualizovať

en: View
sk: Zobraziť

en: Year
sk: Rok

en: Comment
sk: Komentár

en: Month
sk: Mesiac

en: January
sk: január

en: February
sk: február

en: March
sk: marec

en: April
sk: apríl

en: May
sk: máj

en: June
sk: jún

en: July
sk: júl

en: August
sk: august

en: September
sk: september

en: October
sk: október

en: November
sk: november

en: Duration
sk: Trvanie

en: About
sk: Informácie o
