Office time management (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (24 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Update
sl: Posodobitev

en: View
sl: Prikaži

en: Year
sl: Leto

en: Comment
sl: Komentar

en: Month
sl: Mesec

en: January
sl: januar

en: February
sl: februar

en: March
sl: marec

en: April
sl: april

en: May
sl: Maj

en: June
sl: Junij

en: July
sl: julij

en: August
sl: avgust

en: September
sl: september

en: October
sl: oktober

en: November
sl: november

en: About
sl: O modulu
