Office time management (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Update
sr: Ажурирање

en: View
sr: Преглед

en: Year
sr: Година

en: Comment
sr: Коментар

en: Month
sr: Месец
