Office time management (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Search
ta: தேடல்

en: This action cannot be undone.
ta: இந்தச் செயல் முடிக்கப்படாமல் இருக்க முடியாது.

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக

en: View
ta: நோக்குக

en: Comment
ta: குறிப்புரை
