Office time management (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Search
th: ค้นหา

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Update
th: ปรับปรุง

en: View
th: ดู

en: Year
th: ปี

en: Month
th: เดือน

en: May
th: พ.ค.

en: Duration
th: เวลาสอบ

en: About
th: เกี่ยวกับ
