Office time management (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (25 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Cancel
tr: İptal

en: Edit
tr: Düzenle

en: Search
tr: Ara

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Update
tr: Güncelle

en: View
tr: Görüntüle

en: Year
tr: Yıl

en: Comment
tr: Yorum

en: Month
tr: Ay

en: January
tr: Ocak

en: February
tr: Şubat

en: March
tr: Mart

en: April
tr: Nisan

en: June
tr: Haziran

en: July
tr: Temmuz

en: August
tr: Ağustos

en: September
tr: Eylül

en: October
tr: Ekim

en: November
tr: Kasım

en: Duration
tr: Süre

en: About
tr: Hakkında

en: Are you sure you want to delete this item?
tr: Bu öğeyi/öğeleri silmek istediğinizden emin misiniz?
