OTP Verification (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Next
be: Наступны

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Back
be: Назад

en: Save
be: Захаваць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: API Key
be: Ключ API
