OTP Verification (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Next
cy: Nesaf

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Save
cy: Cadw

en: Phone
cy: ffôn

en: Phone number
cy: Rhif ffôn

en: Query
cy: Ymholiad
