OTP Verification (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Next
da: Næste

en: Cancel
da: Annullér

en: Back
da: Tilbage

en: Save
da: Gem

en: Email
da: E-mail

en: Email Address
da: E-mail-adresse

en: API Key
da: API-nøgle

en: Phone
da: Telefon

en: Phone Number
da: Telefonnummer

en: Phone number
da: Telefonnummer

en: Query
da: Forespørgsel

en: Customer ID
da: Kunde ID
