OTP Verification (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Next
it: Seguente

en: Cancel
it: Annulla

en: Back
it: Indietro

en: Save
it: Salva

en: Email
it: E-mail

en: Email Address
it: Indirizzo e-mail

en: Phone
it: Telefono

en: Phone number
it: Telefono
