Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Next
sk: Ďalej

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Back
sk: Späť

en: Save
sk: Uložiť

en: Email
sk: E-mail

en: Email Address
sk: Emailová adresa

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Phone
sk: Telefón

en: Phone number
sk: Telefónne číslo

en: Validate
sk: Kontrolovať

en: Query
sk: Dotaz

en: Customer ID
sk: ID zákazníka
