OTP Verification (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Back
eu: Itzuli

en: Save
eu: Gorde

en: Email
eu: Eposta

en: Email Address
eu: Helbide elektronikoa

en: Query
eu: Kontsulta
