OTP Verification (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Next
fa: بعدی

en: Cancel
fa: لغو

en: Back
fa: بازگشت

en: Save
fa: ذخیره

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Email Address
fa: آدرس پست الکترونیکی

en: Phone
fa: تلفن

en: Phone Number
fa: شماره تلفن

en: Phone number
fa: شماره تلفن

en: Query
fa: پرس و جو
